Logo Homedefense.sk
HomeDefense.sk
  • 27/05/2024
  • Last Update 14/04/2024 14:28

Strelnica Colt Club Bratislava

Strelnica Colt Club Bratislava - profil

Priestory strelnice Colt Clubu sa nachádzajú v protiatómovom kryte, ktoré sú pre návštevníkov okrem iného zaujímavou atrakciou a spolu s dodržanými bezpečnostnými prvkami ponúkajú ničím nerušený zážitok zo streľby.

Strelnica Colt Club, určená na streľbu z krátkych ručných zbraní. Vzhľadom k manuálnemu ovládaniu terčov a ich pohyblivosti už zo svojho streleckého stanovišťa, t. j. možnosti približovania a vzďaľovania na požadovanú vzdialenosť až do 25 metrov, sú na sebe strelci nezávislí a pri streľbe nie sú limitovaní inými strelcami. Celkovo sa do priestorov strelnice Colt Club zmestí až do 30 ľudí

 

Streliská:

  • 25m – pre krátke guľové zbrane – 5 streleckých stavov

Okrem samotných strelísk je vybudovaný priestor, ktorý sa dá využiť ako učebňa, spoločenská miestnosť alebo centrum pre zábavu, teambuilding a oslavy.

K dispozícii vonkajšia kuchyňa určená na pečenie, grilovanie, varenie kotlíkového gulášu a krytým altánkom s barom sa kapacitou 40 ľudí.

Na strelnici je možné si zapožičať a odskúšať viacero dostupných zbraní a pokiaľ nie ste držiteľom zbrojného preukazu, umožňuje zážitkovú streľbu pod dohľadom inštruktorov.

Strelnica Colt Club Bratislava - otváracie hodiny

  • Podľa dohody

Strelnica Colt Club Bratislava - kontakt

Web: https://www.coltclub-strelnica.sk/

E-mail: coltclub@centrum.sk

Telefón: 0908 114568, 0904 521925

Strelnica Colt Club Bratislava - mapa

Strelnica Colt Club Bratislava - fotografie

Fotografie zo strelnice pripravujeme.